wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna » Regulamin
Hity sklepowe
Fartuch EKO kucharski / kelnerski w grubą kratę 60% COTTON

Fartuch EKO kucharski / kelnerski w grubą kratę 60% COTTON

17,22 zł brutto14,00 zł netto
Tylko teraz prezentujemy Państwu fartuch w wyjątkowo niskiej, promocyjnej cenie. Fartuch wykonany został z doskonałych materiałów, jego krój wspaniale podkreśli sylwetkę.   Wymiary przybliżone: Szerokość: 50 cm, Długość: 78 cm, Długość dwóch wiązań…
Fartuch uniwersalny JEANSowy, mod. 4, damski/męski

Fartuch uniwersalny JEANSowy, mod. 4, damski/męski

31,98 zł brutto26,00 zł netto
Fartuch kucharski zakładany na szyję, posiada regulację paska na szyi oraz wiązania boczne. Dostępny w różnych kolorach. Fartuchy mają możliwość doszycia kieszeni czy wykonania haftu.

Regulamin

 1. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.
 2. W przypadku zamówień płatnych przelewem realizacja zamówienia rozpoczyna się w chwili dotarcia przelewu opłacającego zamówienie na konto sklepu. Inna forma płatności to płatność za pobraniem lub gotówką przy odbiorze.
 3. Do każdego zamówienia dołączany jest paragon lub faktura.
 4. Faktura VAT jest wystawiana na wyraźne życzenie klienta.
 5. Klient może wprowadzić zmiany w zamówieniu do momentu otrzymania e-maila potwierdzającego wysyłkę zamówionych towarów.
 6. Ceny produktów i usług są podane jako ceny netto i brutto.
 7. Towar może zostać zwrócony w ciągu 14 dni od jego otrzymania. Zwrot środków dokonywany jest w ciągu 7 dni od otrzymania pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy kupna - sprzedaży oraz od otrzymania przesyłki zwrotnej. 
 8. Hafty wykonywane są przeważnie na kieszeniach bluz i fartuchów. Kolor haftu jest w kolorze lamówki lub kontrastowo do materiału. Jeśli klient nie wybrał sam rodzaju czcionki, koloru to sprzedawca wybiera go sam bez konsultacji z kupującym. Jeśli nie opisano inaczej opcja 'napisy' traktowana jest jako haft imienia i nazwiska zamawiającego.
 9. Materiały do produkcji danego produktu mogą się nieco różnić w zależności od aktualnej partii materiałów i półproduktów.
 10. Zamawiając produkt na indywidualne zamówienie (nietypowy wzór, rozmiar), Klient bierze pod uwagę że produkt może się nieco różnić od wskazówek w zamówieniu, na wizualizacji itp., gdyż wynika to ze specyfiki produkcji (np. ostateczny wzór lub rozmiar może nieco różnić się od zamówienia).
 11. Reklamacje należy kierować na adres: Fartuchy24.pl, Os. Armii Krajowej 125, 61-381 Poznań lub adres email podany w zakładce kontakt.
 12. Gwarancja i rękojmia na produkty z przeznaczeniem przemysłowym (do pracy w warunkach niedomowych) wynosi 12 miesięcy.
 13. W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.
 14. Wszelkie spory będzie rozstrzygał sąd z siedzibą w Poznaniu.


Polityka Prywatności:
Dane osobowe klientów nie są wykorzystywane w sposób sprzeczny z prawem, w tym nie są przekazywane osobom trzecim lub innym firmom.


Dane firmy:
Fartuchy24.pl
Os. Armii Krajowej 125
61-381 Poznań
NIP: 8561692413
Regon: 300569096
Wpis do EDG: 52465/2007 wydany przez Prezydenta Miasta Poznania


Przejdź do strony głównej
Sklep internetowy shopGold
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu